Bli fadder

Vill du bli fadder åt någon av dessa sötnosar?

Det kostar 100kr per månad
För dessa pengar får du ettt mjukisdjur som föreställer ditt valda djur samt information ett antal gånger per år om hur det går med arbetet för att rädda ditt fadderdjur.

Men dessa saker är ju inte det viktigaste, utan det viktiga är att du hjälper ett djur att få leva ett bra och fritt liv i sin rätta miljö!

Du kan även bli sms-fadder för endast 30kr per månad. Du får en snygg logga att ha som bakrundsbild på din mobil samt ett SMS varje månad med en "visste du att" text samt ett djurläte som ringsignal eller en ny djurbild. 

 För alla barn finns pandaklubben! Just nu finns en chans att bli provmedlem för att se om klubben är något för dina barn. 

Om man vill kan man på en gång bli medlem för ett år. Detta kostar 220 kr .
Som medlem får du:
  • PANDA-tidningen 6 gånger per år.
  • Klistermärken.
  • Tygmärke.
  • Djuraffisch.
  • Medlemsbevis.
  • PANDA-medlemskort, som ger gratis inträde eller rabatt på djurparker och museer runt om i Sverige (gäller under 18 år).

Så hjälp ett djur att bli lyckligt!


Klicka på länken Världsnaturfonden - WWF och klicka på "stöd WWF" för att se alla alternativ och för att läsa mer!

Kommentarer

Kommentera inlägget här:

Namn:
Kom ihåg mig?

E-postadress: (publiceras ej)

URL/Bloggadress:

Kommentar:

Trackback

Sofia Effie Olsson
Klicka här för att lyssna på hennes nya singel! (öppnas i spotify)


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...